پنجشنبه، اردیبهشت ۰۲، ۱۳۹۵

کنسرت رقص گروه قدم ها

این چند وقت مدام نال زده ام به قول مشهدی ها. یک کم از خوشی بگویم که بالانس شود. :)
امروز تا ساعت ده و نیم خوابیدم. درست دوازده ساعت و هنوز جاداشت باز هم بخوابم. ولی دیدم روزم حیف می شود! بلند شدم و در حین درست کردن فرنچ تست روز تعطیل، به همه باباهایی که دور و برم بودن تبریک روز پدر گفتم و برای هر همکار آقا هم یک اس ام اس اختصاصی فرستادم و تبریک گفتم.
خواب مفصل حالم را جا آورده بود. کارتابل رو گذاشتم روی همون جاکفشی دم در و اصلن بازش نکردم. فقط یک تلفن کاری زدم و تمام. در عوض به گلهام رسیدم و نهار درست کردم و موبایلم رو بک آپ گرفتم روی کامپیوتر. فایلهای صوتی آموزشیم رو مرتب کردم که بریزم روی فلش پلیر برای ماشین. و یک کمی طبق معمول با آی تیونز درگیری داشتم.
ساعت چهار قرار بود سلمه بیاد و با هم بریم یک برنامه رقص که به نفع حمایت از معلولین بود. نیم ساعت دراز کشیدم و ریلکس کردم. عالی! و بعدرفتیم کنسرت. دمشون گرم. کار گروه قدم ها با مدیریت خانم طالبی بود. خیلی خیلی بیشتر از برنامه های تئاتر موزیکال آقای رحمانیان که سرهم بندی و آبدوغ خیاری شده تازگی ها، زحمت کشیده بودن.
تقریبن دو ساعت و نیم برنامه مفید بود. انواع رقص ها که برای هر رقص لباس مخصوص طراحی شده بود. کار سنگینی کرده بودن. طراحی رقص هم خیلی خوب بود. سالن ساختمان حمایت از معلولین کوچک بود و گرم. ولی می ارزید. سه قسمت از برنامه، رقص بچه ها بود. دوتاش رو سه تا دختر بچه هفت ساله و چهارساله اجرا کردن عالی. یکی رو هم یک پسر بچه هشت ساله که لزگی رقصید. دو قسمت هم خانم آرزو ضیایی آواز خوند که محشر بود. یک دریا دادور دوم ! خلاصه حالی کردیم مبسوط و برگشتیم. 
فقط سه ساعت نشستن روی صندلی به گردنم هم حال اساسی داد. الان گردنبند طبی رو بسته م و خوبم. 
می خوام یک کمی از روی سایت آموزشی درس بخونم و باز برم زود بخوابم. ساعت یازده احتمالن. فردا یک کم کار می کنم ولی نه زیاد. فقط کارهای عقب افتاده رو انجام می دم. باید تمرین کنم مشقام نمونه برای خونه.
یک کلاس ورزشی خوب هم باید دور و بر خونه پیدا کنم که وقتی فیزیوتراپی تموم شد و دکتر اجازه داد باز برم ورزش. فعلن تکلیفم نصفه نیمه با گیتار روشن شده. گذاشتمش کنار و سعی می کنم نگاهش نکنم. مثلن به بهانه دستم. بعدن به نظرم باید ازش خلاص شم و یک فعالیت لذت بخش رو جایگزین کنم.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

فیزیوتراپی بهنام

بالاخره رفتم فیزیوتراپی. مجدد پیش دکتر سوهانی . وقتی معاینه کرد گفت به‌نظر می‌رسه ستون فقراتت انحراف داره و اسکولیوز داری. عکس کامل ستون ف...